Kolejny dzień, kolejne…

Kolejny dzień, kolejne najazdy!

Dzisiaj w programie najazd przy ulicy Jerzego Giedroycia (dzięki za cynk @Foyz). Obiekt znajduje się na terenie placu z garażami w sąsiedztwie Ekospalarni Kraków i hotelu dla psów (swoją drogą to świetne miejsce na garaże – w promieniu kilometra-dwóch zero budynków mieszkalnych).

Największym kłorksem i ficzerem tegoż cudu inżynierii metalurgicznej jest blokada na kluczyk, który zgodnie z opisem znajduje się w garażu 120.

Najazd zachowany jest w wyjątkowo dobrym stanie technicznym, do czego prawdopodobnie przyczyniła się lokalizacja, fakt że znajduje się za bramą (która być może nawet jest zamykana) oraz wyżej wspomniana blokada.

Okolica jest wybornie grzybowa – znajdziecie tu między innymi Fiata Ducato Mk2 krzakami porośniętego, pożółknięty termometr i gablotkę z różnymi ważnymi informacjami (być może z epoki), a na podobnym placu na przeciwko pan pucuje swoje oczko w głowie – Forda Sierrę. Dodatkowo gdzieś po kątach snują się ludzie żywcem wyjęci z roku 1993. W związku z powyższym nie pozostaje mi nic innego, jak przyznać 9 na 10 maślaków w skali grzybiarza.

Po więcej wspaniałości zapraszam na tag #pierdolnikimalopolskie

#pierdolnikimalopolskie #krakow #malopolska troche #motoryzacja w sumie #fotografia na pewno #najazdyboners